České účetní standardy eBook

Fatimma.cz České účetní standardy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou České účetní standardy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu České účetní standardy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: České účetní standardy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,98 MB

ISBN: 16x23,5 cm

POPIS
Knihy z edice Právní předpisy v platném znění vám přinášejí úplná znění zákonů, předpisů, vyhlášek a nařízení vlády. Všechny tituly jsou v souladu se Sbírkou zákonů České republiky a zahrnují změny, které nastaly v legislativě k datu vydání publikace.V publikaci naleznete:* České účetní standardy pro účetní jednotky, které účtují podle vyhlášky č. 500/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů („České účetní standardy pro podnikatele“)* České účetní standardy pro účetní jednotky, které účtují podle vyhlášky č. 504/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů („České účetní standardy pro účetní jednotky, u kterých hlavním předmětem činnosti není podnikání“)* České účetní standardy pro účetní jednotky, které účtují podle vyhlášky č. 505/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů („České účetní standardy pro ÚSC, PO, SF a OSS“)
STÁHNOUT ČÍST
České účetní standardy - Wikipedie
České účetní standardy pro účetní jednotky, které účtují podle vyhlášky č. 500/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů (dále jen "České účetní standardy pro podnikatele"), ve znění pozdějších sdělení. Ministerstvo financí ČR, dle zákona č.
České účetní standardy pro účetní jednotky, které účtují ...
České účetní standardy pro některé vybrané účetní jednotky, které vedou účetnictví podle vyhlášky č. 410/2009 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, pro některé vybrané účetní jednotky, jsou uvedeny v Přehledu Českých účetních standardů (ČÚS) pro některé vybrané ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY