Strážkyně králových tajemství eBook

Fatimma.cz Strážkyně králových tajemství Image

INFORMACE

Hledáte knihu Strážkyně králových tajemství? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Michelle Diener? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Strážkyně králových tajemství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,75 MB

ISBN: 9788073038441

POPIS
Vzácný drahokam, královský dvůr plný intrik a tajná úmluva, v níž se za pravdu platí příliš vysoká cena…Malířka Susanna Horenboutová se vyhřívá v přízni královny a dvorních dam, které si nesmírně oblíbily její působivé portréty. Slunné dny však skončí ve chvíli, kdy se vynoří postava z její dávné minulosti a zavleče Susannu do nebezpečné hry, která by mohla vyústit až ve válku s Francií. A všechny intriky se točí kolem ztraceného králova diamantu nesmírné ceny…Susanna a její snoubenec John Parker jsou odhodláni zjistit, kdo vzácný drahokam ukradl. Riskují při tom nejen své postavení, ale také život, protože pouhý krůček za nimi se pohybuje zkušený nájemný vrah. Cesta za nalezením pravdy je znovu zaplete do nelítostných dvorských intrik, dovede je ponurým labyrintem podzemních chodeb až do věznice Fleet, aby nakonec stanuli tváří v tvář protivníkovi, který se vskutku nezastaví před ničím.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Strážkyně králových tajemství (Michelle Diener ...
Bactová válka: Star Wars - X-Wing 4. Bactová válka Michael A. Stackpole pdf
Strážkyně králových tajemství - Databáze knih
Strážkyně králových tajemství Autor: Diener, Michelle Nakladatel: Domino EAN: 9788073038441 ISBN: 978-80-7303-844-1 Originál: Keeper of the King´s secrets Popis: 1× kniha, vázaná, 197 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY