Skandální polibek eBook

Fatimma.cz Skandální polibek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Skandální polibek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Skandální polibek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Skandální polibek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,93 MB

ISBN: 9788073627195

POPIS
Letmý polibek od lorda Henryho převrátí Rose život naruby. Aby se předešlo skandálu, rodiče jim domlouvají sňatek. Tvrdohlavá kráska se ale odmítá vdát z donucení apřijme nabídku vypočítavého Alfreda. Kdo ochrání nezkušenou dívku před bezohledným hrubiánem adá jí naději na opravdovou lásku?
STÁHNOUT ČÍST
Skandální polibek - Sophia Nash | Knihy Dobrovský
Romantická komedie Kan. (2018). Tanye táhne na třicet, ale pořád žije u rodičů, kteří s ní jednají jako s dítětem. Vzhledem k tomu, že ztratila práci a láska je v nedohlednu, chytá se každého stébla. Když jí osud přihraje do cesty krásného mladého doktora, který dokonale líbá, jde do toho po hlavě. (80 min)
Polibek hada / The Serpent's Kiss (1997) | ČSFD.cz
Tanye táhne na třicet, ale pořád žije u rodičů, kteří s ní jednají jako s dítětem. Vzhledem k tomu, že ztratila práci a láska je v nedohlednu, chytá se každého stébla. Když jí osud přihraje do cesty krásného mladého doktora, který dokonale líbá, jde do toho po hlavě… Kanadská romantická komedie (2018). Hrají L. Vondráčková, L. Komorowská, L. Cannon a další.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY