Richard III. - Vrah, či oběť? eBook

Fatimma.cz Richard III. - Vrah, či oběť? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Richard III. - Vrah, či oběť?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Richard III. - Vrah, či oběť? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Richard III. - Vrah, či oběť?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,79 MB

ISBN: ",

POPIS
Richard III. je znám tak, jak jej vylíčil William Shakespeare: hrbatý, bezohledný a mnohonásobný vrah, který se pro korunu neštítí ničeho. Ve skutečnosti takový vůbec nebyl. Neměl hrb a nejspíš ani jinou tělesnou deformaci. Narodil se jako syn jednoho z nejmocnějších mužů znesvářené Anglie a dospěl v době válek růží. Byl bratrem a nejpevnější oporou Edvarda IV., který si sám vsadil na hlavu korunu duševně postiženého Jindřicha VI. Jako statečný rytíř, srdnatý voják a schopný velitel se Richard zúčastnil bitev u Barnetu, Tewkesbury a mnoha dalších. Stoupal vzhůru, až se stal sám králem. V bitvě u Bosworthu ztratil království i život. Proč z něj po jeho smrti udělali zločince a zrůdu? Byl vinen tím nejstrašnějším skutkem, který mu přisuzovali a vyčítali, vraždou svých dvou malých synovců? Jak žil, co jej formovalo, jaký měl charakter? To vše je tématem nejnovější knihy oblíbeného autora literatury faktu.
STÁHNOUT ČÍST
Richard III. - Vrah, či oběť? - Kovařík Jiří ...
Richard III. - Vrah, či oběť? Cena s DPH 250,00 Cena bez DPH 227,27 Kč ...
Militaria - Tématický server v oboru vojenství
Richard III. je znám tak, jak jej vylíčil William Shakespeare: hrbatý, bezohledný a mnohonásobný vrah, který se pro korunu neštítí ničeho. Ve skutečnosti takový vůbec nebyl. Neměl hrb a nejspíš ani jinou tělesnou deformaci. Narodil se jako syn jednoho z …
SOUVISEJÍCÍ KNIHY