Republikáni eBook

Fatimma.cz Republikáni Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Republikáni! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Republikáni a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

NÁZEV SOUBORU: Republikáni.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,61 MB

ISBN: 8090257852

POPIS
O napsání této knížky jsem začala uvažovat loni na jaře, několik dnůpo mém bouřlivém odchodu od republikánů. Byla jsem však v zajetí emocí a chápala jsem, že by byla jen výlevem naštvanosti. Proto jsem si ponechala určitý časový odstup - republikánům jsem věnovala pět let svého života a něco hezkého ve mně po nich také zůstalo, i když negativa bohužel převládají. Ne, to není nostlagie, to je fakt. V knize jsem si nic nevymyslela. Přímé dialogy, vzhledem k časové prodlevě mezi událostmi a napsáním vzpomínek, nejsou do slova a do písmene autentické. Podstatu však vyjádřují a přesnosti se velmi blíží. Kdo podotkne, že je kniha napsána silně subjektivně, nebude se mýlit. Pět let života je pět let, a když člověk něco prožije na vlastní kůži, objektivní asi být neumí...Kdo tvrdí že ano, buď si to nechce připustit nebo záměrně lže.Andrea Cerqueirová
STÁHNOUT ČÍST
republikani.cz
Republikein, Windhoek, Namibia. 89,580 likes · 6,648 talking about this. Jou land. Jou taal. Jou koerant.
Sdružení pro republiku - Republikánská strana ...
Sanders: 4 Republikáni hrozí, že zablokují podpůrný fiskální balík v Senátu. Podle agenturních zpráv odvolávajících se na Demokrata Bernieho Sanderse 4 republikánští senátoři hrozí, že nepodpoří návrh fiskálního stimulačního balíku při projednávání v US Senátu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY