Rok s krtkem eBook

Fatimma.cz Rok s krtkem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rok s krtkem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rok s krtkem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Rok s krtkem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,90 MB

ISBN: 9788026206507

POPIS
Hra a prožitek představují nejefektivnější způsob předávání informací a osvojování si nových poznatků. Princip učení hrou vyzdvihuje také tato publikace, nabízející ve 23 kapitolách konkrétní a detailně připravené náměty pro práci s dětmi podle čtyř ročních období a na základě Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Každá kapitola má cíl odpovídající RVP PV a je uvedena jedním z krtkových dobrodružství. Po poslechu motivačního příběhu následují rozmanité aktivity – řízená diskuze na cíleně volená témata, artikulační a grafomotorická cvičení, řešení drobných rébusů, jednoduché didaktické hry, výtvarné činnosti a tvoření z rozličných materiálů, pohybové hry s doprovodem písničky či básničky apod. Knihu ocení učitelky v MŠ, pracovníci mateřských center a vychovatelé předškolních dětí v dětských domovech, inspiraci v ní najdou i studenti pedagogiky a rodiče.
STÁHNOUT ČÍST
Rok s Krtkem | Knihy.ABZ.cz
Rok s krtkem Náměty pro práci s předškolními dětmi. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Odborná publikace pro učitelky mateřských škol je velice zdařilá, přehledná, prakticky využitelná. ...
Rok s krtkem - Miroslava Sloupová od 8,90 € - Heureka.sk
Kupte knihu Rok s krtkem (Miroslava Sloupová) s 14 % slevou za 227 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY