Malá veľká kniha o umení eBook

Fatimma.cz Malá veľká kniha o umení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malá veľká kniha o umení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malá veľká kniha o umení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Malá veľká kniha o umení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,14 MB

ISBN: 8010008664

POPIS
Táto úžasná, formátom síce malá, ale obsahom a rozsahom obrovská encyklopédia, takmer 1000-stranová, mapuje celú históriu maliarstva. Každý umelecký smer uvádza stručná charakteristika a predstavuje množstvo farebných umeleckých reprodukcií. Vyše 450 maliarskych diel v jednej knihe tak poskytuje názornú predstavu o vývine maliarskeho umenia počas celých tisícročí až po avantgardu 20. storočia.
STÁHNOUT ČÍST
Mala vezka kniha o umeni | Sleviste.cz
Malá kniha velkého umění. Kdo napsal knihu Malá kniha velkého umění? Autorem je Stanislav Konečný, Roberto Carvalho de Magalhaes. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Malá veľká kniha o varení - Mollie Thomsová, Carla ...
Kniha.cz je internetové knihkupectví Mladé fronty, které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny. Populárně naučná pro děti a mládež — Kniha.cz × Omezení dopravy a plateb - V důsledku přijatých opatření proti šíření KORONAVIRU jsme byli nuceni omezit možnosti dopravy a plateb - Kompletní informace o omezeních
SOUVISEJÍCÍ KNIHY