Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí eBook

Fatimma.cz Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí Image

INFORMACE

Hledáte knihu Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Jan Provazník? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,78 MB

ISBN: 978808758076

POPIS
Filosoficko-esoterická studie. Symbolika svatého grálu zahaluje i odkrývá tajemství Cesty dolů a nahoru. Ve smyslu cesty dolů, stezky zrození, lze obraz svatého grálu chápat jako zřídlo, z něhož vyvěrají bytostné proudy vytvářející skutečnost. Z hlediska cesty nahoru, stezky poznání, je možno sv. grál vnímat jako zdroj a pramen tohoto vesmírného sebenahlížejícího děje, jenž se odehrává na půdě lidského vědomí. Tělesný kalich zachytil kdysi pod křížem několik kapek krve Syna Božího; v astrálním světě snů se sv. grál symbolicky ukáže jako fontána, z níž tryskají živé a mrtvé vody; na rovině duše, v myšlenkovém světě idejí, zahlédneme spásný obraz beránka, jehož nebeská krev kane do poháru země. Nakonec dojdeme až jedinému prameni všeho bytí, kalichu Slova.
STÁHNOUT ČÍST
Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí Jan Provazník pdf ...
Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
Grál - symbolika | Knihy.ABZ.cz
Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí. Varianty (1) 131 Kč . Doprava: 139 Kč = 270 K č. Do 3 dnů. Do obchodu ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY