Zapomeň na minulost eBook

Fatimma.cz Zapomeň na minulost Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zapomeň na minulost? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Magda Váňová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Zapomeň na minulost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,45 MB

ISBN: 8072442325

POPIS
Lékař Josef Prokop je ženami obdivovaný muž, ale ve svých citech k partnerkám projevuje zdrženlivost a jistou míru sobectví, kterou skrývá za svou uzavřeností. Oženil se třikrát a pokaždé jeho manželství dopadlo jinak, než očekával. Josef si to musí znovu připomenout, když se chystá na svatbu svého syna z prvního manželství, který si bere jeho třetí manželku a za svědka jí jde jeho druhá žena. A přesto bez těch tří různých manželek by nemohl existovat. Díky jednoduchosti první toužil po intelektu druhé, která ho zase svými malichernostmi vehnala do náruče třetí. Román je nejen zrcadlem životů tří Josefových žen, ale také se v něm odhaluje, jaký doopravdy je tento šarmantní a ženami obdivovaný muž.
STÁHNOUT ČÍST
Zapomeň na minulost - Gillerová Katarína od 233 Kč ...
Kniha: Zapomeň na minulost Autor: Katarína Gillerová Sedmadvacetiletá Saša přišla před lety o otce a starší sestru Mišku, oba zahynuli pod lavinou v horách, kam vzal otec-horolezec poprvé jednu z dcer s sebou.
Zapomeň na minulost - Magda Váňová | Knihy Dobrovský
Zapomeň na minulost je už druhá kniha od tohoto nakladatelství, která se mi neskutečně líbila. Většinou nakladatelství vydává takové povrchnější a naivnější knihy, ale to není případ této. Sice je trochu povrchnější, ale zároveň má i hluboký děj. Jen postavy tak trochu pokulhávají.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY