Střežit a bránit eBook

Fatimma.cz Střežit a bránit Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Střežit a bránit! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Střežit a bránit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Střežit a bránit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,41 MB

ISBN: 9788074611537

POPIS
Román začíná v Íránu, který vynakládá miliardy dolarů na rozvoj jaderného programu. Izrael již nehodlá déle spoléhat na to, že tuto nebezpečnou činnost zastaví mezinárodní společenství, a proto zorganizuje výzvědnou akci, která s ohledem na svou složitost a troufalost nemá v dějinách obdoby. Po útoku zůstane uprostřed druhého největšího íránského města radioaktivní sarkofág a rozsáhlé zamořené území. Rozzuřená íránská vláda veřejně obviní Izrael a Spojené státy a požaduje odškodné. Nabubřelý prezident Íránu však ve skutečnosti touží po tom, aby Američané a Izraelci zaplatili krví. Do hry vstupuje Mitch Rapp, špičkový americký expert na boj proti terorismu. Rapp si dobře uvědomuje, že zdání klame, a tak vidí příležitost i v situaci, kdy Íránci hrozí zabitím tisíců Američanů. Přesvědčí prezidenta Joshe Alexandera, aby schválil riskantní operaci, která íránské vládě zasadí další citelnou ránu a přivede zemi na pokraj revoluce. V souladu s plánem se ředitelka CIA Irene Kennedyová vydává do oblasti na schůzku se svým íránským protějškem Azádem Ašáním. Rapp však není jediný, kdo spřádá plány. Íránský prezident Amatulláh na špinavou práci najal předního teroristu z řad Hizballáhu Imáda Muchtára, jehož úkolem je rozpoutat peklo nejen na Blízkém východě. Když schůzka Kennedyové s Ašáním skončí fiaskem, Rapp a Muchtár stanou proti sobě a hrozí nebezpečí, že celý region zachvátí válka. Čas běží a Rapp má čtyřiadvacet hodin na to, aby jakýmkoli způsobem zastavil Muchtára a odvrátil nepředstavitelnou katastrofu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Střežit a bránit - Vince Flynn | Knihy.ABZ.cz
Vince Flynn - Střežit a bránit - Írán chce, aby Američané a Izraelci zaplatili krví Román začíná v Íránu, který vynakládá miliardy dolarů na rozvoj jaderného programu.
Kniha Střežit a bránit - brož. | Moja-Kniha.sk
Střežit a bránit Autor: Flynn, Vince Nakladatel: BB art EAN: 9788074611537 ISBN: 978-80-7461-153-7 Originál: Protect and Defend Překlad: Prokop, Michal Popis: 1× kniha, brožovaná, 304 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY