Denní motýli IV. eBook

Fatimma.cz Denní motýli IV. Image

INFORMACE

Hledáte knihu Denní motýli IV.? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Ladislav Traxler? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Denní motýli IV..pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,11 MB

ISBN: 9788020024299

POPIS
Poslední díl atlasu je završením čtyřdílné řady atlasů motýlů a housenek střední Evropy. Kromě většině čtenářů známých čeledí denních motýlů, jako jsou otakárkovití, běláskovití, babočkovití, modráskovití a soumračníkovití, kniha zahrnuje i méně známé čeledi motýlů s výlučně denní aktivitou: vřetenuškovití, nesytkovití a okenáčovití. S výjimkou odborníků si málokterý z nás stačil uvědomit, že současný překotný vývoj lidské civilizace, provázený necitlivými zásahy do životního prostředí, se významnou měrou podepisuje na prudkém úbytku motýlů. K nalezení odpovědi a pochopení, proč je žádoucí zachovat toto přírodní dědictví i dalším generacím, přispívá i závěrečný díl této řady atlasů.
STÁHNOUT ČÍST
Denní motýli - přehled čeledí
DENNÍ MOTÝLI- Motýli a housenky střední Evropy IV. (6939625596) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Příroda Fauna . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Příroda Fauna . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Denní motýli - Motýli a housenky střední Evropy IV ...
Title: Denní motýli - Motýli a housenky střední Evropy IV. - Jan Macek epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 3:33:49 AM
SOUVISEJÍCÍ KNIHY