Bob a Bobek, králíci z klobouku eBook

Fatimma.cz Bob a Bobek, králíci z klobouku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bob a Bobek, králíci z klobouku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bob a Bobek, králíci z klobouku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Bob a Bobek, králíci z klobouku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,76 MB

ISBN: 8000021293

POPIS
Byli jednou Bob a Bobek a nikdo jim neřekl jinak než králíci z klobouku.Nebyli to obyčejní králíci. Patřili kouzelníkovi Pokustonovi, který je při představení pokaždé vyčaroval z klobouku. Jednou se však stalo, že svůj kouzelnický klobouk zapomněl kdesi na louce, s maringotkou kdovíkam odjel a na milé králíkysi ani nevzpomněl. A králíci? Ti se živili, jak svedli. Zahradničili, truhlařili, natírali, zametali, a šlo jim to, no, jedna báseň. Jako sehrané partě.
STÁHNOUT ČÍST
Bob a Bobek | Oficiální web BOBA studio s.r.o.
Bob a Bobek. Postavičky z pohádky Bob a Bobek jsou králíci žijící v klobouku kouzelníka Pokustóna. Nejenže je každý jiný postavou, ale i povahou. Větší z dvojice mluvících králíků je Bob. Bob je statný a silný králík se smyslem pro povinnost.
Bob a Bobek - Bez klobouku - NejPohádky.cz
Bob a Bobek, dětmi milovaní králíci, opět vylezli z klobouku a předvádějí své rošťárny Obsah: 1. Bob a Bobek z klobouku 2. Bob a Bobek truhlaří 3. Bob a Bobek zahradničí 4. Bob a Bobek v ZOO 5. Bob a Bobek v restauraci 6. Bob a Bobek na horách 7. Bob a Bobek bojují 8. Bob a Bobek z klobouku 9. Bob a Bobek natírají 10.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY