Chin Na Fa eBook

Fatimma.cz Chin Na Fa Image

INFORMACE

Chin Na Fa je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zhao Jiang. Přečtěte si s námi knihu Chin Na Fa na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Chin Na Fa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,88 MB

ISBN: 9788086719009

POPIS
Původním významem jména Chin Na Fa je "Umění oddělování šlach", "Umění úchopů a strhů"; "Umění chycení a úchopu." Staré rukopisy toto umění užívané pro národní obranu a osobní ochranu, protože se velice hodí pro policejní a vojenské složky. Dohromady existují asi sedmdesát dvě techniky. Techniky uvedené v této knize jsou pečlivě popsány. Čínské znaky použité k jejich popsání byly vybrány pro jejich jednoznačnost a jednoduchost. Čtenář techniky snadno pochopí a může je lehce zařadit do tréninku...Liu Jinsheng, Zhao Jiang
STÁHNOUT ČÍST
Chin Na Fa - IPPON SHOP - Sylva Březná
The book "CHIN NA FA" was written by Liu Jin Sheng in collaboration with Zhao Jiang. The first edition of the book was issued in July of 1936 as a manual for the Police Academy of Zhejiang province. The book was printed by the publishing house Shan Wu in Shanghai..".".If you are in command of this technique, you can sway the destiny of the enemy.
Shaolin Chin Na Fa: Art of Seizing and Grappling ...
EBOOK SYNOPSIS: The book "CHIN NA FA" was written by Liu Jin Sheng in collaboration with Zhao Jiang. The first edition of the book was issued in July of 1936 as a manual for the Police Academy of Zhejiang province.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY