Leni Riefenstahlová eBook

Fatimma.cz Leni Riefenstahlová Image

INFORMACE

Hledáte knihu Leni Riefenstahlová? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Steven Bach? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Leni Riefenstahlová.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,75 MB

ISBN: 9788024912073

POPIS
Obsáhlá biografie se soustředí na poněkud kontroverzní, avšak velmi výraznou postavu německé herečky a režisérky, která žila v letech 1902 až 2003, a seznamuje čtenáře nejen s jejím životem, ale i s celou dobou, která její dílo výrazně ovlivňovala. Riefenstahlová bývá označována za Hitlerovu filmařku - hned na počátku kariéry totiž vytvořila patrně ten nejslavnější a také nejkontroverznější film - dokument Hitlerova nástupu k moci.
STÁHNOUT ČÍST
Leni Riefenstahl — Wikipédia
Leni Riefenstahl, Producer: Das blaue Licht - Eine Berglegende aus den Dolomiten. Leni Riefenstahl's show-biz experience began with an experiment: she wanted to know what it felt like to dance on the stage. Success as a dancer gave way to film acting when she attracted the attention of film director Arnold Fanck, subsequently starring in some of his mountaineering pictures.
Leni Riefenstahlová, Hitlerova filmařka. Geniální talent ...
Berta Helene Amalie (Leni) Riefenstahl (Berlijn, 22 augustus 1902 - Pöcking, 8 september 2003) was een Duits cineaste en fotografe.Zij begon haar carrière als danseres en actrice, maar werd vooral bekend als filmregisseur. Leni Riefenstahl werd geboren in Wedding, een in Berlijn destijds als 'misdadigers- en arbeiderskolonie' bekend staand stadsdeel, als dochter van een loodgieter.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY