Pyrofobie eBook

Fatimma.cz Pyrofobie Image

INFORMACE

Pyrofobie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jack Lance. Přečtěte si s námi knihu Pyrofobie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Pyrofobie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,18 MB

ISBN: 9788000024189

POPIS
Úspěšnému a šťastně ženatému mladému manažerovi Jasonovi komplikuje život jediný problém – od dětství ho trýzní noční můry, v nichž ho ohrožuje děsivý požár. A nyní se k jeho pyrofobii připojily i záhadné fotografie a zlověstné vzkazy, které mu posílá někdo neznámý. Myslíš si, že jsi naživu, ale není to pravda. Nežiješ. Neexistuješ. Co začalo jako zdánlivě špatný vtip, postupně přerůstá v příšerný zlý sen, podrývající samotné základy jeho existence. Mistrně napsaný příběh, který čtenáře strhující atmosférou vtáhne do děje od prvních vět a udržuje si téměř nesnesitelné napětí až do posledních stran.
STÁHNOUT ČÍST
Pyrofobie | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Fobie je úzkostná porucha charakterizovaná chorobným strachem z určitých věcí, situací či jevů, ať skutečných, nebo neexistujících (většinou se uvádí, že fobie je strach, tato „definice" však není zcela přesná). Opakem fobie je takzvaná filie, tedy psychická porucha charakterizovaná posedlostí určitými věcmi, situacemi či jevy.
Pyrofobie - Jack Lance | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
pyrofobie pyrofobie genitiv: pyrofobie pyrofobií dativ: pyrofobii pyrofobiím akuzativ: pyrofobii pyrofobie vokativ: pyrofobie pyrofobie lokál: pyrofobii pyrofobiích instrumentál: pyrofobií pyrofobiemi
SOUVISEJÍCÍ KNIHY