Sir Čtvrtek eBook

Fatimma.cz Sir Čtvrtek Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sir Čtvrtek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Garth Nix? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Sir Čtvrtek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,47 MB

ISBN: 9788073872502

POPIS
Po nesčetných dobrodružstvích na moři, kde musel získat Třetí klíč, se chce Artur s Lístkou podívat domů. Dozví se však, že se vrátit nemůže, protože jeho místo obsadil dvojník, Obnažený chlapec – Pojídač duší. Je třeba najít a zničit očarovaný předmět, který Arturovi ukradl. Artur je mezitím povolán do armády, kde pod změněným jménem podstupuje tvrdý výcvik. Podaří se mu od sira Čtvrtka získat Čtvrtý Klíč, aniž by se sám proměnil ve Starousedlíka?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Sir Čtvrtek | Fantasyobchod.cz
Po nesčetných dobrodružstvích na moři, kde musel získat Třetí klíč, se chce Artur s Lístkou podívat domů. Dozví se však, že se vrátit nemůže, protože jeho místo obsadil dvojník, Obnažený chlapec - Pojídač duší.
Kniha Klíče od Království - 4. - Sir čtvrtek - Trh knih ...
Sir Čtvrtek je název knihy a jméno protagonisty, autorem je australský sci-fi autor Garth Nix. Čtvrtek v náboženství. V hinduistickém náboženství je čtvrtek, který je nazýván guruvar, běžně postním dnem, zvláště v různých částech severní Indie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY