Pravidla moštárny eBook

Fatimma.cz Pravidla moštárny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pravidla moštárny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pravidla moštárny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Pravidla moštárny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,66 MB

ISBN: 9788020715258

POPIS
Uprostřed jabloňových sadů v úrodné krajině státu Maine leží podivný svět, v němž začíná odysea Homera Wellse. Po několika traumatizujících zkušenostech u adoptivních rodičů se stane natrvalo součástí sirotčince v St. Clouds a jako nejstarší chovanec se učí mladým i starším ženám pomáhat od jejich starostí. Jeho učitelem je zakladatel sirotčince Wilbur Larch, lékař, který vede své soukromé křížové tažení proti zlu, často v rozporu se zákonem. Sledujeme Homerův příběh, jeho snahu stát se užitečným, učednické období v sirotčinci, dospělá léta v moštárně, prazvláštní vztah k manželce jeho nejlepšího přítele, neustálé odchody i návraty…
STÁHNOUT ČÍST
Hledejte: pravidla moštárny | Ulož.to
V knize Pravidla moštárny (The Cider House Rules, 1985) vypráví Irving příběh ředitele sirotčince a řeší otázku potratů a jejich legalizace v USA. Jeho knihy byly zfilmovány a za scénář k filmu Pravidla moštárny obdržel Oscara. Mezi jeho záliby kromě psaní patří zápas ve kterém se stal i trenérem.
Pravidla moštárny ve filmové verzi - iDNES.cz
Pravidla moštárny Blu-ray Cider House Rules Film je natočen podle kultovního románu spisovatele Johna Irvinga, známého unás zejména díky jeho další zfilmované novele „Svět podle Garpa". Hrdina filmu Homer tráví své dětství vsirotčinci, kde se stane oblíbencem doktora Larche.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY