Moc přítomného okamžiku eBook

Fatimma.cz Moc přítomného okamžiku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Moc přítomného okamžiku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Moc přítomného okamžiku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Moc přítomného okamžiku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,46 MB

ISBN: 8072058398

POPIS
Evangelium moderního mystika nám ukazuje brány do věčné přítomnosti a nabízí nám transcendentní pravdy, které nás osvobodí.Srozumitelně podaný výklad obtížně pochopitelného stavu "bytí v přítomnosti", kdy ztrácí minulost i budoucnost svou sílu.Při čtení této knihy se budeme muset vzdát analytického myšlení a svého falešného já, které je produktem naší mysli. Mnoho z nás učiní nové objevy: nejsme svou myslí; můžeme se zbavit duševní bolesti; autentickou sílu najdeme, jakmile se vzdáme přítomnému okamžiku. Dovíme se také, že jedním z klíčů k dosažení vnitřního klidu je naše tělo, stejně jako ticho a prostor kolem nás. To jsou brány, jimiž můžeme vstoupit do přítomnosti, kde neexistují žádné problémy. V přítomném okamžiku najdeme své skutečné já a hlubokou vnitřní radost. Pouze v přítomném okamžiku si uvědomíme, že už jsme úplní a dokonalí.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze: Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku
Audiokniha jako Moc přítomného okamžiku se objeví jednou za desetiletí či dokonce jednou za generaci. Je to kniha, která má moc změnit náš život.
Jak přestat příliš přemýšlet - Moc přítomného okamžiku ...
Audiokniha jako Moc přítomného okamžiku se objeví jednou za desetiletí či dokonce jednou za generaci. Je to kniha, která má moc změnit náš život.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY