Dárek z pouti eBook

Fatimma.cz Dárek z pouti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dárek z pouti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dárek z pouti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Dárek z pouti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,53 MB

ISBN: 9788086069524

POPIS
Tradicí, vznikem a významem náboženských poutí se zabývá první část zcela ojedinělé barevné výpravné publikace. Druhá část přináší charakteristiku jednotlivých předmětů, které se na poutích prodávaly, a dovádí historický výklad až k dnešní, začasté pokleslé formě poutí, jež s původním náboženským obsahem mají jen málo co do činění. Kniha je tedy určena jak čtenářům, které zajímají projevy lidového či zlidovělého umění, tak milovníkům historie, ovšem především zájemcům o náboženskou tradici, která dala vzniknout dnešní podobě naší kultury.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Dárek z pouti - pouťové a poutní umění - Luboš Kafka ...
Dárek z pouti - poutní a pouťové umění (6966911877) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Umění Výtvarné umění . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Umění Výtvarné umění . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dárek z pouti | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Naposledy před sty léty vyšla v českých zemích publikace, která se zabývala tradicí náboženských poutí a druhy lidového či zlidovělého umění, které s ní byly spojeny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY