Kluci a holky v akci eBook

Fatimma.cz Kluci a holky v akci Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kluci a holky v akci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Sergij Kubačenko? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Kluci a holky v akci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

ISBN: 9788086986210

POPIS
Radost a zábava ve Vaší kuchyni, nejen pro Vás, ale i pro Vaše děti. Originální výpravná kniha obsahuje desítky podrobných a bohatě ilustrovaných návodů na přípravu občerstvení ve tvaru zvířátek a pohádkových postav pro oslavy narozenin či dětská párty. Vždyť i odborníci hovoří o tom, že by se jídlem mělo pokochat i naše oko. Zapojte děti do přípravy občerstvení formou hry. Fantastická kulinářská cesta, na které se potkáte s řadou zvířat, květin a věcí, které můžete sníst, může začít. Dobrou chuť a hodně zábavy.
STÁHNOUT ČÍST
Kluci v akci | Archív ČT
Kluci v akci vám zkusí nabídnout pokrmy z legendární trojice mrkev-celer-petržel. Zelenina, která tvoří intenzivní a základní chuť polévek, vývarů, omáček, a je součástí osvěžujících salátů. Je posilující a našemu organismu dodává vitaminy, minerální látky, stopové prvky i vlákninu, to vše v zásadité formě.
Policie v akci, 39. epizoda - Holky rohypnolky / Ojetiny ...
Boruvkove knedlíky kluci v akci recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Boruvkove knedlíky kluci v akci, které se vám budou snadno a rychle vařit.Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Boruvkove knedlíky kluci v akci.Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Boruvkove knedlíky kluci v akci receptů z čech i ze světa.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY