Metalex eBook

Fatimma.cz Metalex Image

INFORMACE

Metalex je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marcel Gause. Přečtěte si s námi knihu Metalex na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Metalex.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,73 MB

ISBN: 9788024751955

POPIS
Už při vyslovení názvu Metalex jistě poskočí srdce každého motoristického fanouška, který vyrůstal v Československu v poslední třetině 20. století. Celý svět tehdy znal závodní vozy Ferrari, Lotus nebo McLaren, které ovládaly okruhy formule 1, ale zajímavé věci se děly i za "železnou oponou". Pod křídly Metalexu se před téměř půlstoletím sešla parta nadšenců, jež mohla nabídnout mnohem víc než pouhý zápal pro věc: byli to ti nejlepší českoslovenští konstruktéři i jezdci, kteří společně dokázali vytvořit mnoho precizně zpracovaných a vždy novátorsky řešených konstrukcí závodních a sportovních automobilů a motocyklů a udávat tak tón motoristickému sportu ve střední a východní Evropě. Díky vyspělé technologické základně a kvalifikovanému personálu byli schopni realizovat sériovou výrobu pozoruhodných strojů, které pak stály u zrodu různých národních i mezinárodních soutěžních seriálů. Za volanty z dílen Metalexu se tak bez nadsázky zrodila celá tehdejší československá jezdecká elita.
STÁHNOUT ČÍST
HK Metalex | Plechy neušlechtilé i pohliníkované, svitky ...
České vozy Metalex zatápěly i Škodovce. Úspěch nakonec stál šéfa firmy místo. Ohlédli jsme se za historií této dílny a rovněž koukli na hromadu vozů, které Metalex za svou více jak padesátiletou historii postavil.
E-kniha: Metalex - Marcel Gause | Knihy.ABZ.cz
Unsere Firma Metalex existiert seit 15 Jahren in Polen und im Ausland (hauptächlich in Deutschland). In dieser Zeit haben wir eine große Erfahrung im Bereich Kunstschmiedezäune gesammelt. Wir stellen Metallzäune, moderne Zäune, Kunststoff-Paneelezäune, Tore, Geländer, Gitter, Turen-Pforten und Metalltreppen her.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY