Zodpovědnost, závazky, vina eBook

Fatimma.cz Zodpovědnost, závazky, vina Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zodpovědnost, závazky, vina? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Lise Bourbeau? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Zodpovědnost, závazky, vina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,93 MB

ISBN: 9788081004575

POPIS
Známá a uznávaná autorka Lise Bourbeau nám ve své nejnovější knize přibližuje pohled na témata odpovědnosti, závazků a viny. Její knihy výtečně vysvětlují vnitřní souvislosti negativních věci a nemocí, které se vyskytují v našich životech, a jejich význam pro důležitou změnu, kterou musíme podstoupit, abychom se z nich vyléčili nebo je překonali. Témata, které jsou v centru všech mezilidských vztahů, rozebírá na příkladech ze života. Formou otázek a odpovědí, které kladli účastníci její seminářů, klienti, pacienti a žáci, tak dostáváme pohled na situace z běžného života. Ty ve své podstatě odrážejí typické, univerzální zážitky a potíže současných lidí.Proč se někdo stane obětí krádeže, ačkoli on sám nikdy nikomu nic neukradl? Proč se neumíme vzdát přehnané odpovědnosti vůči svým dětem, i když by ji už měli nést samy? Co je příčinou viny mezi milenci, z nichž jeden už má rodinu a manželství? Jaké máme závazky vůči svým rodičům a jak nás ovlivňují?/i> Tyto a další otázky tvoří jádro knihy. Autorka v sobě nezapře terapeutku a na úvod čtenáře vyzývá, aby si po každé otázce nejprve zkusil odpovědět sám, a až potom si přečetl odpověď/b>.
STÁHNOUT ČÍST
Co zodpovědnost vlastně znamená? - Cestou k sebe…
Zodpovědnost, závazky, vina kniha od: Lise Bourbeau. 50 % 2 hodnocení ...
Zodpovědnost, závazky, vina - Bourbeau Lise od 109 Kč ...
Zodpovědnost, závazky, vina 4 1 recenze Lisu Bourbeau je autorka, která báječně vysvětluje vnitřní souvislosti negativních věcí nebo nemocí, které se vyskytnou v našem životě, a zároveň učí, jak se můžeme jemně a nenásilně změnit, čímž se změní i naše problémy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY