Ochrana přírody z pohledu biologa eBook

Fatimma.cz Ochrana přírody z pohledu biologa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ochrana přírody z pohledu biologa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ochrana přírody z pohledu biologa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Ochrana přírody z pohledu biologa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,48 MB

ISBN: 9788073634148

POPIS
Kniha osmi českých autorů přibližuje populárně-naučnou formou nové pohledy ze sféry vědecké komunity – biologů – na ochranu naší přírody. Od obecných problémů ohrožení biodiverzity se dostává k ochraně konkrétních populací, stanovišť i celé české krajiny. Důraz přitom klade na nové vědecké poznatky a z nich vyplývající mnohdy i netradiční přístupy k našemu přírodnímu bohatství a jeho ochraně. Kniha tak představuje propojení vědní disciplíny ochranářské biologie s aktuálními problémy ochrany přírody a krajiny v České republice. Díky neformálnímu a srozumitelnému jazyku je určena širokému okruhu čtenářů od pracovníků ve státní ochraně přírody přes studenty biologických oborů po laické milovníky české krajiny, kterým není jejich okolní přírodní bohatství lhostejné.
STÁHNOUT ČÍST
Biologická olympiáda z pohledu ochránce přírody
Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Ochrana přírody z pohledu biologa - Filip Kolář. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
Ochrana přírody - Wikipedie
Ochrana přírody z pohledu biologa, ČZU Praha. 2010. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS} Základní údaje; Originální název: Ochrana přírody z pohledu biologa, ČZU Praha: Autoři: BALÁŽ ET AL. Vydání: 2010. Další údaje; Typ výsledku: Článek v odborném periodiku ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY