Trestní řízení z pohledu obhajoby eBook

Fatimma.cz Trestní řízení z pohledu obhajoby Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Trestní řízení z pohledu obhajoby! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Trestní řízení z pohledu obhajoby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Trestní řízení z pohledu obhajoby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,73 MB

ISBN: 9788074007507

POPIS
Publikace si i ve svém druhém vydání klade za cíl přispět ke zkvalitnění obhajoby obviněného po zahájení trestního stíhání, stejně jako zadrženého podezřelého před zahájením trestního stíhání. Autor, který se přes 40 let věnuje trestněprocesní teorii a praxi, reaguje na situace, které se v praxi běžně, nebo alespoň opakovaně vyskytují.Přehledná a vhodně členěná publikace ukazuje možnosti obhajoby ve všech stadiích trestního řízení, ať už jsou v praxi využívány více, či méně. Čtivosti publikace napomáhají otázky, jež kladou i obhájci v každodenní praxi a na které autor dává čtenáři jasné odpovědi. Výklad doplňují vzory nejčastějších podání obhájce, včetně těch, která nejsou v praxi dostatečně užívána.Během pěti let od prvního vydání došlo k řadě novelizací trestního řádu, trestního zákoníku a mnoha dalších právních předpisů v oblasti trestního práva. Proto autor, bývalý vysokoškolský učitel, který také přes 25 let působil v praxi jako obhájce, podstatně doplnil a zčásti také přepracoval tuto originální praktickou příručku tak, aby i v aktuálním vydání sloužila právnické veřejnosti, zejména advokátům a advokátním koncipientům, kteří se věnují obhajobě, stejně jako dalším právníkům či studentům právnických fakult, kteří by se chtěli obhajobě věnovat.
STÁHNOUT ČÍST
Trestní řízení z pohledu obhajoby, 2. vydání ...
Trestní řízení z pohledu obhajoby 2014; Trestní zákoník s komentářem k 1. 8. 2011 2011; Obhajoba obviněného 2010; Kniha Trestní řízení z pohledu obhajoby je v. Přečtených: 2x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ...
Trestní řízení z pohledu obhajoby - Pavel Vantuch | Knihy ...
Trestní řízení z pohledu obhajoby: Podnázev: detailní výklad, praktické pokyny, vzory podání ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY