Autoalbum eBook

Fatimma.cz Autoalbum Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Autoalbum! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Autoalbum a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Autoalbum.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,87 MB

ISBN: 9788074612183

POPIS
Fotograf a publicista Zdeněk Král je autor, který se zásadně pouští jen do náročných témat. Před časem to byla unikátní obrazová publikace Co dalo Česko světu, v roce 2010 obdobně zaměřené Století českého automobilu, nyní přichází s knihou Autoalbum, provádějící čtenáře světem klasických osobních vozů – od jejich prvopočátků na sklonku devatenáctého století do konce tisíciletí.Obrazovou část, a to je v případě publikací tohoto typu dosti unikátní, přitom tvoří převážně jeho vlastní fotografie, navíc softwarově upravené z původně většinou dokumentárních snímků. Kniha rovněž popisuje automobily znamenající významné předěly bohaté historie, od dob parního stroje po dnešní hybridní vozy. Zabývá se i vývojem různých detailů, které jsou součástí hlavně jejich vizuální stránky, za povšimnutí stojí rozhodně kapitola Jak šel čas, přibližující významné milníky motorismu i celosvětového dění.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Autoalbum - Zdeněk Král | Knihy.ABZ.cz
Koupit Koupit eknihu. Fotograf a publicista Zdeněk Král je autor, který se zásadně pouští jen do náročných témat. Před časem to byla unikátní obrazová publikace Co dalo Česko světu, v roce 2010 obdobně zaměřené Století českého automobilu, nyní přichází s knihou Autoalbum, provádějící čtenáře světem klasických osobních vozů - od jejich prvopoč átků ...
Autoalbum Král Zdeněk od 398 Kč - Heureka.cz
溜まった写真をアップするだけで高品質なフォトアルバムが作成できる写真整理の決定版!写真をアルバムにまとめるなら、オートアルバムがおすすめです。
SOUVISEJÍCÍ KNIHY