Úsporná domácnost eBook

Fatimma.cz Úsporná domácnost Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Úsporná domácnost! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Úsporná domácnost a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Úsporná domácnost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,99 MB

ISBN: 8086517160

POPIS
Příručka pojednává o tom, jak ušetřit v domácnostech. A to při vytápění, ohřevu vody, žehlení, praní, svícení a dalších činnostech. Obsahuje také informace o možnostech jednotlivých druhů vytápění a izolování rodinných domů. Je členěna do dvou hlavních částí. V první části je popsán podíl jednotlivých činností ke spotřebě energie a možnosti jejího snížení formou jednoduchých opatření. Druhá část publikace podrobně popisuje spotřebu energie ve vytápění a ohřevu vody, které se nejvíce podílejí na spotřebě energie v domácnostech. V závěru příručka přináší rady o postupu při výběru stavební firmy a zdrojů informací, ve kterých je možné najít další poradenství.
STÁHNOUT ČÍST
Veletrh Úsporná domácnost vzbudil velký zájem | KHKMSK
V Ostravě proběhl první ročník veletrhu Úsporná domácnost, jehož cílem bylo na jednom místě, pod jednou střechou a s jasně vymezeným programem představit možnosti úsporného chování domácností.Veletrh soustředěný přímo jen na toto téma a určený široké veřejnosti na českém trhu není. Prezentovala se zde také Krajská hospodářská komora Moravskoslezského ...
Moderní zelená domácnost: Šetrná k životnímu prostředí a ...
Všechny informace o produktu Kniha Úsporná domácnost - Ladislav Tintěra, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Úsporná domácnost - Ladislav Tintěra.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY