Rudý kníže eBook

Fatimma.cz Rudý kníže Image

INFORMACE

Rudý kníže je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Timothy Snyder. Přečtěte si s námi knihu Rudý kníže na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Rudý kníže.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,67 MB

ISBN: 9788073064020

POPIS
Vilém Habsburský nosil uniformu rakouského důstojníka, insignie habsburských arcivévodů, jednoduchý oblek pařížského exulanta, řetěz Řádu zlatého rouna a tu a tam i dámské šaty. Uměl zacházet se šavlí, s pistolí, kormidlem a golfovou holí. S ženami se stýkal z nutnosti, s muži pro potěšení. Od matky uměl italsky, od otce německy, anglicky se naučil od přátel z britské královské rodiny a polsky od Poláků, jimž si jeho otec přál vládnout. A ukrajinsky se naučil sám v zemi, jíž si přál vládnout sám. Timothy Snyder, ověnčený literárními cenami, načrtl pozoruhodný portrét aristokrata, v jehož životě jsou zosobněny bolestné otřesy první poloviny dvacátého století, doby, v níž se velké říše rozpadaly na národní státy.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Rudý kníže Timothy Snyder | kníhkupectvo Literama.sk
T.SNYDER - RUDÝ KNÍŽE . Aukce 150 Kč s dopravou 240 Kč . local_offer . Jeffers H.P. - Temná tajemství Vatikánu . Kup teď 100 Kč s dopravou 180 Kč . local_offer . Gordon Thomas: Papežovi Židé, tajný plán Vatikánu na záchranu Židů . Kup teď 139 Kč s dopravou 208 Kč .
Kniha: Rudý kníže (Timothy Snyder) | Martinus
Vilém Habsburský nosil uniformu rakouského důstojníka, insignie habsburských arcivévodů, jednoduchý oblek pařížského exulanta, řetěz Řádu zlatého rouna a tu a tam i dámské šaty. Uměl zacházet se šavlí, s pistolí, kormidlem a golfovou holí. S ženami se stýkal z nutnosti, s muži pro potěšení
SOUVISEJÍCÍ KNIHY