Rudý kníže eBook

Fatimma.cz Rudý kníže Image

INFORMACE

Rudý kníže je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Timothy Snyder. Přečtěte si s námi knihu Rudý kníže na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Rudý kníže.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,80 MB

ISBN: 9788073064020

POPIS
Vilém Habsburský nosil uniformu rakouského důstojníka, insignie habsburských arcivévodů, jednoduchý oblek pařížského exulanta, řetěz Řádu zlatého rouna a tu a tam i dámské šaty. Uměl zacházet se šavlí, s pistolí, kormidlem a golfovou holí. S ženami se stýkal z nutnosti, s muži pro potěšení. Od matky uměl italsky, od otce německy, anglicky se naučil od přátel z britské královské rodiny a polsky od Poláků, jimž si jeho otec přál vládnout. A ukrajinsky se naučil sám v zemi, jíž si přál vládnout sám. Timothy Snyder, ověnčený literárními cenami, načrtl pozoruhodný portrét aristokrata, v jehož životě jsou zosobněny bolestné otřesy první poloviny dvacátého století, doby, v níž se velké říše rozpadaly na národní státy.
STÁHNOUT ČÍST
Rudý útes (divadelní záznam) (2014) | ČSFD.cz
Kniha Rudý kníže(Timothy Snyder) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.
Rudý kapitán / Kapitán Smrt (Dominik Dán) | Detail knihy ...
Rudý kníže . Timothy Snyder; Timothy Snyder . 4,6 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra História Ďalšie formy prózy Literatúra faktu Spoločenské vedy. Timothy Snyder (1969) je americký historik, profesor dejín na Yaleovej univerzite špecializujúci sa na dejiny strednej a východnej Európy. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY