Všechna moje strašidla: Tajemství strašidelného zámku eBook

Fatimma.cz Všechna moje strašidla: Tajemství strašidelného zámku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Všechna moje strašidla: Tajemství strašidelného zámku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Všechna moje strašidla: Tajemství strašidelného zámku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Všechna moje strašidla: Tajemství strašidelného zámku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,10 MB

ISBN: 9788025326725

POPIS
Max je na první pohled obyčejný desetiletý kluk, který to nemá snadné. Ve škole se mu spolužáci posmívají, že je srab, a starší sestra Dodo mu dělá ze života peklo. To vše se změní, když se čirou náhodou seznámí s tajemnými obyvateli opuštěné pouťové atrakce. Ve zchátralém strašidelném zámku totiž bydlí opravdová strašidla! Skrývají se před nebezpečnou Karlou Čmuchalovou, která je chce vyslídit a pochytat do své show. Max se s nimi skamarádí a stanou se z nich skvělí přátelé. Jenže atrakce se má bourat. Je třeba vymyslet záchrannou akci!
STÁHNOUT ČÍST
Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku ...
Kniha: Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku - Thomas Brezina. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... > Dobrodružné příběhy > Všechna moje strašidla ...
Všechna moje strašidla Tajemství strašidelného zámku ...
Max je na první pohled obyčejný desetiletý kluk, který to nemá snadné. Ve škole se mu spolužáci posmívají, že je srab, a starší sestra Dodo mu dělá ze života peklo. To vše se změní, když se čirou náhodou seznámí s tajemnými obyvateli opuštěné pouťové atrakce. Ve zchátralém strašidelném zámku totiž bydlí opravdová strašidla!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY