Horká krev eBook

Fatimma.cz Horká krev Image

INFORMACE

Horká krev je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lisa Jackson. Přečtěte si s námi knihu Horká krev na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Horká krev.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

ISBN: 9788073035990

POPIS
V zašlém hotelovém pokoji byla nalezena uškrcená prostitutka. Několik mil odtamtud zvedne populární rozhlasová moderátorka Samantha Leedsová telefon a z něj poprvé uslyší neznámý mužský hlas, který jí sděluje, že nastal čas, aby začala pykat za své hříchy. Kdo by si tehdy pomyslel, že mezi těmito dvěma ženami může existovat nějaká vazba? A pak se objeví další mrtvola prostitutky a Samantha čelí dalším anonymním výhrůžkám. Detektiv Rick Bentz je přesvědčen, že vrah, který vnesl strach do celého New Orleans, je nějakým způsoben spojen s osobou Samanthy. Za těchto okolností nemůže Samantha nikomu věřit, zejména se pak musí mít na pozoru před svým novým sousedem Ty Wheelerem, který o ní ví mnohem více, než se na cizího člověka sluší… Někdo odhalil Samanthino nejtemnější tajemství. Někdo je přesvědčen, že napáchané hříchy lze odčinit jen smrtí. Doposud byly všechny oběti cizí lidé, ale Samanthu začíná paralyzovat obava, že příští obětí má být právě ona…
STÁHNOUT ČÍST
Horká Krev - Úvod | Bandzone.cz
Horká krev je poctivá detektivka. Nechybí jí vyšinutý vrah, logicky postupující vůči hlavní protagonistce, závěrečná scéna (s otevřeným dějem), moc hezky vykreslené siluety New Orleans a uvěřitelné postavy. Už tak v polovině knihy je jasné, že se dočkáme pokračování. To díky nakladatelství Domino opravdu přišlo.
Horká krev | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani
horká krev. 7. kladně umyje obličej a na svoje krátké platinově blond vlasy si nasadí zrzavou paruku. Cherii to nevadilo, nepídila se po příčinách jednání svých kunšoftů. Rozepnula si podprsenku a nechala ji volně spadnout k zemi. Zákazník se ani nepohnul.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY