Motorkářský průvodce po Rumunsku, první část eBook

Fatimma.cz Motorkářský průvodce po Rumunsku, první část Image

INFORMACE

Motorkářský průvodce po Rumunsku, první část je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Motorkářský průvodce po Rumunsku, první část na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Motorkářský průvodce po Rumunsku, první část.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,48 MB

ISBN: 9788090463615

POPIS
Pravé dobrodružství prožijete s plnou intenzitou pouze v divočině a na místech plných záhad a tajemství, kde každý kilometr přináší něco nového. V současnosti je takových míst stále méně a velmi těžko se hledají, ale my jsme jedno našli - některé oblasti Rumunska ještě stále nejsou pohlceny technologií.Takovou oblastí je pohoří Apuseni (západní Karpaty), a právě proto se stalo předmětem prvního dílu motorkářského průvodce po Rumunsku.Kniha s názvem Motorkářský průvodce po Rumunsku a podtitulem Pohoří Apuseni pochází od rumunského motorkáře, čímž je zaručeno, že trasy jsou skutečně původní, dobře prověřené a popsané znalcem místních poměrů.Kniha nabídne 27 tras, z toho 8 vede čistě po asfaltu, 16 patří do kategorie Soft Enduro a zasahují i na nezpevněné cesty a poslední 3 mají vysoký stupeň obtížnosti a spadají do kategorie Adventure.Kromě samotného popisu tras se dozvíte také spoustu zajímavostí o zemi, její historii a lidech. Najdete zde rovněž podrobné mapy v měřítku 1:80 000.Všechny trasy si navíc můžete stáhnout ve formě souboru do GPS navigace – na začátku průvodce je vždy unikátní kód, pomocí něhož se přihlásíte na webové stránky a trasy stáhnete.Motoprůvodce má praktickou kroužkovou vazbu a formát vhodný do tankvaku.
STÁHNOUT ČÍST
Motorkářský průvodce po Rumunsku právě vychází | Motorkáři.cz
Motorkářský průvodce po Rumunsku, třetí část: Offroadové trasy. ... 3 000 kilometrů tras. Víc než půlka z nich vede po kamenitých, štěrkových či hliněných cestách, skrze horské průsmyky, vesnice zapomenuté v čase, přes řeky, rokle a hluboké soutěsky.
Motorkářský průvodce po Rumunsku -- První část - Pohoří ...
Druhá část Motorkářského průvodce po Rumunsku s podtitulem Nejlepší rumunské silnice navrhuje 28 tras po asfaltu, pokrývajících celou zemi. Většina z nich, celkem 21, objevuje historické regiony, jako jsou Maramureş, Banát, Transylvánie či Dobrudža.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY