Jogurt eBook

Fatimma.cz Jogurt Image

INFORMACE

Jogurt je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sarina Jacobsonová. Přečtěte si s námi knihu Jogurt na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Jogurt.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,26 MB

ISBN: 9788024914329

POPIS
Jíte jogurt jen k snídani? Pravděpodobně jste ho doposud nevyzkoušeli na tolik způsobů, kolik jich najdete v tomto receptáři. Jogurtem dokonale zahájíte den, když si připravíte koktejl s banánem, medem a mandlemi. Jogurtové muffiny či chléb představují vynikající energetickou snídani. Lehký oběd v podobě studené polévky přiostřené zázvorem a limetovou šťávou vás osvěží v létě. Pečené kuře v kmínové marinádě a mořský jazyk s fetou potěší i nejmlsnější jazýčky. Navíc si podle spolehlivého návodu můžete kvalitní jogurt vyrobit doma.
STÁHNOUT ČÍST
Jogurty - Tesco Potraviny
Jogurt je kysaný mléčný výrobek a potravina živočišného původu s nízkým pH a relativně vysokým obsahem bílkovin. Vyrábí se kysáním (fermentací) nejčastěji kravského mléka působením mléčných bakterií. Následkem fermentace je pak přeměna velké části laktózy na kyselinu mléčnou a další látky jako jsou těkavé mastné kyseliny, acetaldehyd, CO 2, etanol.
Duden | Joghurt | Rechtschreibung, Bedeutung, Definition ...
Athentikos Jogurt na jahodách Zdroj bílkovin. Plný chuti a přírodní . LAHODNÉ SPOJENÍ JOGURTU A OVOCE. Obsahuje zdraví prospěšné jogurtové kultury ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY