Na sever eBook

Fatimma.cz Na sever Image

INFORMACE

Na sever je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Scott Jurek. Přečtěte si s námi knihu Na sever na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Na sever.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

ISBN: 9788020449986

POPIS
Scott Jurek, živoucí legenda amerického i světového ultramaratonu, už měl léta nejlepších výkonů za sebou a cítil, že pomalu pohodlní. Jenže do starého železa se mu ještě nechtělo, a tak se odhodlal podniknout další dobrodružství – největší a nejnáročnější ze všech. S podporou manželky Jenny se rozhodl pokusit o nejrychlejší zdolání „Zeleného tunelu“, 3500 kilometrů dlouhé Appalačské stezky vedoucí z „hlubokého jihu“ Georgie až do Nové Anglie. Jurek si jako velezkušený ultramaratonský harcovník nedělal iluze, že takový podnik bude procházka růžovým sadem, ale realita překonala všechna očekávání. Brutálně upřímný záznam o běžci za zenitem, který se musí při své závěrečné a nejtěžší zkoušce bezmála zničit, aby si dokázal, že je stále tím, kým býval.
STÁHNOUT ČÍST
Aktuálně Ze Školy Petřiny - Sever
Na Sever Na Sever. 2015, 70 min Skupina teenagerů odjíždí na Sever. Bez rodičů, učitelů, dospělých - mají jen sebe navzájem. Začíná jejich největší životní dobrodružství. Stráví spolu čtyři roky v Dánsku, v oáze uprostřed běsnící světové války.
Na Sever (2015) | DOKINA.CZ
Basic Land Server běží na verzi 1.8 - 1.15.x Nabízíme skvělý prožitek z hraní na Skyblocku, Survivalu, Creativu, RPG a Zombie Apocalypsy se spousty miniher navrch. Skyblock Vytvoř si ostrov, rozšiřuj ho, plň úkol, využívej speciálních receptů a obchoduj na marketu. Výběr serveru...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY