Změň sám sebe eBook

Fatimma.cz Změň sám sebe Image

INFORMACE

Hledáte knihu Změň sám sebe? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2000 a autorem je Ros Taylor? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Změň sám sebe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,87 MB

ISBN: 8071699896

POPIS
Chcete zdokonalit své chování a jednání? Toužíte po změně k lepšímu, avšak bez ztráty vlastní tváře? Pak je tato zábavná a názorná příručka, jejíž autorkou je diplomovaná psycholožka a ředitelka poradenské firmy pro vedoucí pracovníky, určena právě vám. Najdete zde účinný plán spočívající ve čtyřech základních transformačních krocích: 1. Jak zlepšit své působení na druhé, včetně dovednosti vyvolat příznivý první dojem 2. Jak dosáhnout výrazné změny ve svém vlastním myšlení, v pozitivním přístupu ke světu a ve schopnosti nacházet efektivní řešení problémů 3. Jak se naučit ovlivňovat své pocity a jak vyvolávat žádoucí pocity u druhých 4. Jak změnit své chování žádoucím směrem. Jistě uvítáte výcvikové i zkušební testy a ilustrativní případy, jež doplňují text. S pomocí tohoto osvědčeného programu se naučíte přesněji vnímat sami sebe, získáte důvěru ve vlastní úsudek a schopnosti a budete na svět pohlížet s úsměvem a nadhledem.
STÁHNOUT ČÍST
Přijímám sám sebe :: Přej si a změň svůj život
Změň sám sebe a způsob, jakým žiješ a hlavně myslíš. Tak nejvíc přispěješ k lepší společnosti. Příliš mnoho lidí se vyčerpává tím, že se snaží měnit všechno a všechny kolem, zatímco sami na sobě vůbec nepracují. Když změníš sám sebe, tvé vyzařování změní i všechny a všechno kolem tebe. 2.
Odblokování krční páteře :: Harth
ZMĚŇ SÁM SEBE. Našel jsem hezké video, které je od profesora psychologie Jordana Petersona z univerzity v Torontě a on se v něm zabývá tématem viny. Proč viníme z problémů, které se nám dějí v životě druhé lidi? Nebo dokonce třeba říkáme, že za to může svět nebo ještě hůř, že nám to Bůh takhle dopustil.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY