Komunikační a jiné "měkké" dovednosti eBook

Fatimma.cz Komunikační a jiné "měkké" dovednosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Komunikační a jiné "měkké" dovednosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Komunikační a jiné "měkké" dovednosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Komunikační a jiné "měkké" dovednosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,69 MB

ISBN: 8024721453

POPIS
Úspěšné komunikační dovednosti, umění účinné kritiky, schopnost týmové spolupráce, dovednost zvládat konflikty, schopnost prosadit se nebo učit se novým věcem, zdravé sebevědomí či sebeřízení - to jsou jen některé z tzv. měkkých dovedností, které dnes rozhodují o tom, kdo bude v práci povýšen, který kolega bude patřit mezi nejoblíbenější či jaký uchazeč uspěje u přijímacího pohovoru. V praktické příručce, která je jedinečná svou srozumitelností a velkým množstvím praktických příkladů a testů, se dozvíte, jaké měkké dovednosti od vás očekávají vedoucí pracovníci, jak správně posoudit své vlastní schopnosti a jak je výrazně zlepšit. Pokud se ptáte, jak můžete zlepšit svou kariéru, jak uspět u svých nadřízených i kolegů, proč byl opět povýšen někdo jiný než vy, i když vy jste stejně dobří odborníci i pracanti, odpověď se skrývá ve vašich měkkých dovednost. Ty jsou dnes často důležitější než odborné znalosti. Staňte se komunikativnějšími, důvěryhodnějšími a... úspěšnějšími!
STÁHNOUT ČÍST
Deset nejpoptávanějších dovedností - Novinky.cz
Kupte knihu Komunikační a jiné měkké dovednosti (Nadine Oberhuber) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů.
Komunikační a jiné měkké dovednosti Soft skills v praxi ...
Kniha: Komunikační a jiné ""měkké"" dovednosti - Peters-Kühlinger Gabriele. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY