UNES-CO aneb divadýlko pro turisty eBook

Fatimma.cz UNES-CO aneb divadýlko pro turisty Image

INFORMACE

Trávit čas knihou UNES-CO aneb divadýlko pro turisty! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu UNES-CO aneb divadýlko pro turisty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: UNES-CO aneb divadýlko pro turisty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,22 MB

ISBN: 9788070357187

POPIS
Projekt Kateřiny Šedé se zabývá tématem vylidňování historických center měst a stěhování obyvatel do jejich okrajových částí. Tento trend se pokouší zvrátit organizace UNES-CO, kterou umělkyně k tomu účelu založila. V Českém Krumlově díky ubytování do několika domů a bytů došlo k návratu obyvatel do historického centra, v němž pak po tři měsíce vykonávali běžné činnosti. Publikace představuje „novou společnost“ a přináší informace o jejím celoročním působení v Českém Krumlově. Viditelně odkazuje ke kulturnímu dědictví UNESCO, aby zdůraznila souvislost mezi oběma organizacemi. Jedna z kapitol se zabývá tématem turismu, který přináší netradiční pracovní místa. Závěr knihy patří zprávám zaměstnaných rodin a výsledkům celoročního působení společnosti UNES-CO.
STÁHNOUT ČÍST
UNES-CO aneb Divadýlko pro turisty | kniha
UNES-CO aneb divadýlko pro turisty ... Tento trend se pokouší zvrátit organizace UNES-CO, kterou umělkyně k tomu účelu založila. V Českém Krumlově díky ubytování do několika domů a bytů došlo k návratu obyvatel do historického centra, v němž pak po tři měsíce vykonávali běžné činnosti. ...
Kateřina Šedá: UNES-CO aneb Divadýlko pro turisty - Culturenet
UNES-CO aneb Divadýlko pro turisty v Praze! Vstupenky a informace o nadcházející akci. Anežský klášter, pátek 6. 9. 2019. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY