Drowova dcera eBook

Fatimma.cz Drowova dcera Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Drowova dcera! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Drowova dcera a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Drowova dcera.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,82 MB

ISBN: ",

POPIS
Liriel, dcera arcimága Gromfa, je trnem v oku Prvnímu rodu Menzoberranzanu Baenre i ostatním. Je nepřehlédnutelná. Pořádá honosné večírky, ráda se toulá tunely, sjíždí podzemní řeky, přátelí se s dvouhlavým drakem – a má nebývalé nadání pro magii, která nemá nic společného s Pavoučí královnou Lloth. A když Liriel objeví krásy Povrchu, je snaha zkrotit ji v drowské Akademii podle všeho předem ztracenou věcí. Jenže Liriel netuší, že její naivita a nenávist spolužačky Shakti Hunzrin pro ni mohou být smrtící. Návnada v podobě amuletu, jenž je schopen zachovat drowskou magii i na Povrchu, je zároveň past, která může sklapnout každou chvíli…
STÁHNOUT ČÍST
Hvězdný třpyt a stíny 1 - Drowova dcera FANTOM Print ...
Drowova dcera - Elaine Cunningham . Stejně krásná jako smrtící, se Liriel Baenre proplétá mezi stíny Menzoberranzanu, města temných elfů. Ve víru každodenních intrik, zrad a vražd, Liriel něco láká mimo tento ponurý, od slunce odtržený podzemní svět.
Drowova dcera - NEOLUXOR, s.r.o.
Největší výběr za nejlepší ceny zboží Drowova dcera v nejvyšší kvalitě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY