Star Wars: Ničemové eBook

Fatimma.cz Star Wars: Ničemové Image

INFORMACE

Hledáte knihu Star Wars: Ničemové? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Star Wars: Ničemové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,89 MB

ISBN: 9788025224434

POPIS
Han má před sebou největší akci svého života a je ochoten nést ještě větší riziko. Ani on však nemůže pracovat sólo.Han Solo by se měl hřát na výsluní slávy. Se svou lodí Millenium Falcon právě sehrál klíčovou roli při odvážném náletu, který zničil Hvězdu smrti a zasadil Impériu první ránu ve válce s povstaleckou Aliancí. Jenže Han nemá co oslavovat, zvlášť když přišel o odměnu, kterou si vysloužil za své hrdinství v boji. Navíc je po krk v dluzích a nemilosrdný vládce podsvětí Jabba Hutt vypsal na jeho hlavu odměnu. Jestli Han nedá dohromady dost kreditů, téměř jistě bude muset zaplatit svou vlastní kůží. V té chvíli přichází na scénu tajemný muž a nabízí Hanovi královskou odměnu za poněkud nezákonou a vysoce riskantní výpomoc. Díky svému podílu z této akce by se Han mohl pohodlně vypořádat s Jabbou a mohl by začít vést klidnější život.Stačí udělat jediné: proniknout do ultra opevněné základny jednoho z bossů zločineckého syndikátu Černé slunce a otevřít nejlépe zabezpečený sejf v galaxii. Vypadá to na práci pro mistry kouzelníky… nebo pro šílence. A tak Han shromáždí skupinu drsňáků, kteří jsou od obojího trochu, včetně nepostradatelného Chewbaccy a prohnaného Landa Calrissiana. Jestli někdo dokáže oklamat a porazit po zuby ozbrojené zločince, zabijácké droidy a imperiální agenty, je to Han Solo a jeho ničemové. Ale podaří se jim provést brilantní kousek za hranou zákona, nebo při pokusu o něj zaplatí nejvyšší cenu?
STÁHNOUT ČÍST
STAR WARS Ničemové - Timothy Zahn - Megaknihy.cz
Jednou čtená, nepoškozená viz. foto. Při koupi 1-2 knih posílám jako Doporučené psaní. Poštovné plaťte pouze u jedné knihy!! Při koupi 3 a více knih z mých nabídek, zasílám jako balík Do ruky. Poštovné plaťte pouze u jedné knihy!!
STAR WARS Ničemové - Timothy Zahn — Kniha.cz
Star Wars - Ničemové. Kdo napsal knihu Star Wars - Ničemové? Autorem je Timothy Zahn. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY