Vzpoura proti zkáze eBook

Fatimma.cz Vzpoura proti zkáze Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vzpoura proti zkáze! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vzpoura proti zkáze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Vzpoura proti zkáze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,99 MB

ISBN: 9788090756205

POPIS
Již před zvolením Donalda Trumpa směřoval svět ke klimatické katastrofě. S prezidentem Trumpem sešlápl pedál plynu a přidal na rychlosti. Zbývá nám ostatním nějaká možnost, jak sešlápnout brzdu? Klimatickou vzpourou rozumíme strategii, která chce získat podporu většiny veřejnosti pro prosazení našeho společného zájmu na ochraně stabilního klimatu. Hodlá využít masových, globálně koordinovaných, nenásilných přímých akcí k podvrácení moci těch politiků a korporací, které se podílejí na ničení klimatického systému. Globální klimatická vzpoura již začala. Má potenciál vzepřít se moci fosilního průmyslu a zastavit a zvrátit směřování ke klimatickému rozvratu.
STÁHNOUT ČÍST
Michaela Pixová » Vzpoura proti bezmoci | Názory Aktuálně.cz
Kniha Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě popisuje strategii, jak vytvářet hnutí a jak s ním uspět. Je to příručka pro zastavení globálního oteplování a klimatického rozvratu - je to návod pro klimatické rebely.
Vzpoura proti zkáze - KULTURNÍ NOVINY - nezávislé mediální ...
Vzpoura proti zkáze BRECHER JEREMY. Přidat Odebrat Ks. Skladem. Cena s DPH 176 K ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY