Rozvíjíme logické myšlení eBook

Fatimma.cz Rozvíjíme logické myšlení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rozvíjíme logické myšlení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rozvíjíme logické myšlení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Rozvíjíme logické myšlení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,61 MB

ISBN: 9788073678975

POPIS
Soubor her, hádanek a cvičení pro děti od 7 do 11 let využívá dětskou hravost k rozvoji logického myšlení. V první části knihy, která je určena dětem - od 7 do 9 let - si děti procvičují zábavným způsobem prostorové pojmy, třídění, rozlišování, dedukci atd. Druhá část - pro děti od 9 do 11 let - rozvíjí osvojování postupů logického myšlení. Čtenáři tu jsou předkládána cvičení na srovnávání, orientaci, předvídání, kombinaci, řazení, dedukci, transformaci, abstrakci atd. Jednotlivé úkoly jsou zadávány tak, aby se při jejich řešení měnil způsob uvažování. Tím se předchází únavě dětí. Děti si osvojují postupy, se kterými se budou setkávat v oblasti matematiky a informatiky.
STÁHNOUT ČÍST
Rozvíjíme logické myšlení - Roger Rougier, il. Henri ...
Rozvíjíme logické myšlení Každá kapitola této knihy je věnována jednomu problémovému typu chování - dítě uzavřené, vzdorovité, neklidné, neohrabané, úzkostné, nepřizpůsobivé, plaché nebo to, které chodí za školu a lže.
Rozvíjíme logické myšlení- hry, hádanky, cvičení pro děti ...
Rozvíjíme logické myšlení | Soubor her, hádanek a cvičení pro děti od 7 do 11 let využívá dětskou hravost k rozvoji logického myšlení. V první části knihy, k
SOUVISEJÍCÍ KNIHY