Kladivo bohů eBook

Fatimma.cz Kladivo bohů Image

INFORMACE

Kladivo bohů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stephen Davis. Přečtěte si s námi knihu Kladivo bohů na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Kladivo bohů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,17 MB

ISBN: 9788073815363

POPIS
Led Zeppelin se do rockových análů zapsali jako nejrozjetější, nejtvrdší a nejbohémštější kapela. V šedesátých a sedmdesátých letech jednoznačně diktovali trendy, jejich výstřední chování i nekonečně dlouhé a intenzivní koncerty se staly jakýmsi dobovým ideálem, vzorem pro bezpočet mladých lidí plných energie, kteří tvořili jejich „tajné bratrstvo“. Stephen Davis byl tehdy u toho a při psaní Kladiva bohů čerpal hodně z rozhovorů a veselých historek, které slyšel přímo od členů kapely, Jimmyho Page, Roberta Planta, Johna Paula Jonese a zesnulého Johna „Bonza“ Bonhama. Knížka je plná zajímavých zákulisních informací, aniž by se snižovala ke skandálním odhalením a šířila pikantní drby. Je velice zajímavá i pro čtenáře, který není přímo fanouškem Led Zeppelin, ale má jen zájem o muziku. Je živá a čtivá i přesto, že je nabitá fakty. Ke slovu v ní přichází například i William S. Burroughs, který vůbec poprvé použil termín „heavy metal“ a který se na Led Zeppelin šel podívat „do Madison Square Garden, sedl si do třinácté řady a nechtěl ucpávky do uší, třebaže Led Zeppelin hráli tak nahlas, jak jim dovolovala aparatura,“ píše Stephen Davis.
STÁHNOUT ČÍST
Kladivo bohů | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Trávit čas knihou Kladivo bohů! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Kladivo bohů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kladivo bohu | Sleviste.cz
Kladivo bohů Autor: Davis, Stephen Nakladatel: BB art EAN: 9788073815363 ISBN: 978-80-7381-536-3 Originál: Hammer of the Gods: Led Zeppelin Překlad: Kočová, Jaroslava Popis: 1× kniha, vázaná, 406 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY