Bakelitový svět eBook

Fatimma.cz Bakelitový svět Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bakelitový svět! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bakelitový svět a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Bakelitový svět.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,75 MB

ISBN: 9788087162729

POPIS
Legendami o záhadné smrti opředený Orfeus pražské šedé zóny normalizačních let - Bořivoj Kopic je dostupný vydanými knihami básní, ale v naší knížce vyplňujeme místa, která ho činila jednak tajemným a jednak opomíjeným - soustřeďujeme verše mladistvé, dále verše do publikovaných knih nezahrnuté samým básníkem pro jejich erotickou - tehdy nepřijatelnou - otevřenost, přes samotným básníkem k vydání připravenou a tudíž celistvou knížku básní - podle které nazýváme celou knihu - Bakelitový svět, až po verše psané těsně před násilnou smrtí. Druhým oddílem jsou nikdy ( až na několik časopiseckých otištění) nepublikované deníky přinášející nijak nezastíraný vhled do básníkova jinak přísně střeženého soukromí, do jeho bolestí a úzkostlivých stavů.Kniha tímto způsobem poskytuje možnost seznámit se s básníkem jinak než mohl,a než chtěl on sám, učinit ve své době.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Bakelitový svět - Bořivoj Kopic | Dobré Knihy.cz
Východoněmecký automobilový průmysl vyráběl už od 40. let nákladní vozy, dodávky, motocykly - a samozřejmě osobní automobily. Většina značek a typů skončila v propadlišti dějin, jedno malé auto z NDR ale znají i lidé, kterým benzínové výpary právě nevoní.
Bakelitový svět - Bořivoj Kopic | Prodej knih
Bakelitový svět Bořivoj Kopic. Výbor představuje Kopicovy dosud nepublikované verše, od juvenilií přes sedmdesátá léta, samotným básníkem k budoucímu vydání připravovanou sbírku Bakelitový svět (podle které nazýváme celou knihu) až k posledním básním psaným těsně před násilnou smrtí. Druhý oddíl tvoří ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY