Kdo si prdnul u dvora eBook

Fatimma.cz Kdo si prdnul u dvora Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kdo si prdnul u dvora? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Alžběta Göbelová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Kdo si prdnul u dvora.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,65 MB

ISBN: 9788074915741

POPIS
Račte vstoupit do načančaného světa královského dvora, kde se právě princ Joachim uchází o ruku sličné princezny Lenky. A vtom se to stane! Otázka z názvu knihy přináší zápletku téměř detektivní.Roztomilá obrázková knížka vtipně zpracovává situaci důvěrně známou každému dítěti z mateřské školky. Prděli už dinosauři, prdí i krávy, opice a samozřejmě také člověk. Všichni prdí. A kdo tvrdí, že ne, ten prdí ze všech nejvíc!
STÁHNOUT ČÍST
Soutěž o knižní novinku: Kdo si prdnul u dvora - VašeDěti.cz
Kupte knihu Kdo si prdnul u dvora (Jonáš Ovanul) s 15 % slevou za 159 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Jonáš Ovanul: Kdo si prdnul u dvora - YouTube
Kdo si prdnul u dvora, autor Jonáš Ovanul. Anotace knihy " Kdo si prdnul u dvora, autor Jonáš Ovanul " Račte vstoupit do načančaného světa královského dvora, kde se právě princ Joachim uchází o ruku sličné princezny Lenky. Otázka z názvu knihy přináší zápletku téměř detektivní.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY