Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 4 eBook

Fatimma.cz Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 4 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 4! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 4 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 4.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,18 MB

ISBN: 8072811878

POPIS
Čtvrtý svazek Esoterických Čech se zabývá turisty nepříliš vyhledávanou krajinou, která však v sobě tají památky na závratně staré kultury. Průmyslová krajina severozápadně od Prahy patří paradoxně k nejzajímavějším místům v Čechách, v nichž se ukrývá tajemná minulost naší země. Dnes průmyslem značně zdevastované Kladensko a Rakovnicko bylo v průběhu uplynulých věků centrem pravěké moci a zejména střediskem nám neznámých rituálů. Posvátná místa doby kamenné se tu překrývají s náboženskými centry Keltů. Středisko tajemné knovízské kultury není daleko od keltské svatyně v Mšeckých Žehrovicích či Vinařické hory, která mohla být pravěkou posvátnou horou. V této krajině se setkáme s většinou českých megalitů, včetně nevysvětlitelných kamenných řad v Kounově a v Ledcích. Ale čas se tu nezastavil. V těchto místech probíhalo i prastaré slovanské osídlení, včetně sídla věštkyně a kněžny Libuše. Dávné duchovní tradice najdeme i v dílech umělců našeho věku. Vše se tu prolíná se vším. Náznaky pravěkých symbolů, keltské magické rituály, stará víra našich předků, křesťanské tradice a tradice židovské vytvářejí esoterickou krajinu této části středních Čech.
STÁHNOUT ČÍST
Země (Česko) - Wikipedie
Všechny informace o produktu Mapy Esoterické Čechy Morava Slezsko 4., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Esoterické Čechy Morava Slezsko 4..
Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 4 | EMINENT ...
Zboží ze stejné kategorie - Esoterické Čechy, Morava Slezsko 4. Duchovní unikání - Když nás spiritualita vzdaluje od věcí ... Kód: 0356316 Autor: Masters Robert Augustus EAN: 9788075004239 Dostupnost: 31 - 50ks. ks. Cena s DPH:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY