A co teda jíš? eBook

Fatimma.cz A co teda jíš? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou A co teda jíš?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu A co teda jíš? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: A co teda jíš?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,10 MB

ISBN: 9788090643499

POPIS
Zapomeňte na to, že hrát si s jídlem se nemá.Ať už jste vegan nebo ne, tahle kuchařka vás bude bavit a inspirovat. Její minimalistický design totiž zapne váš kreativní gen.Najdete v ní přesně 75 receptů - nic víc, nic míň. Od lehkých svačinek přes hlavní chody až po sladké prasárničky, všechny lahůdky jsou stoprocentně veganské.Spousta z nich navíc obstojí i v bezlepkovém či dietním jídelníčku, a tak vám možná nevylepší jen karmu, ale i životní styl.Kuchařka A co teda jíš? navazuje na stejnojmenný blog, který záhy po svém vzniku upoutal pozornost čtenářů, médií a byl mimo jiné oceněn v soutěži Food Blog Roku.
STÁHNOUT ČÍST
A co teda jíš? - Müller, Linda - Megaknihy.cz
A co teda jíš? (978-80-906434-9-9) Zapomeňte na to, že hrát si s jídlem se nemá. Ať už jste vegan nebo ne, tahle kuchařka vás bude zkrátka bavit! Od jahodovy´ch knedlíků až po japonské sushi, celkem 74 vymazlených receptů vás bude inspirovat svou rozmanitostí a jejich minimalisticky´ design si zamilujete.
A co teda jíš? - Linda Müllerová | Databáze knih
A co teda jíš? (978-80-906434-9-9) Zapomeňte na to, že hrát si s jídlem se nemá. Ať už jste vegan nebo ne, tahle kuchařka vás bude bavit a inspirovat. Její minimalistický design totiž zapne váš kreativní gen.Najdete v ní přesně 75 receptů - nic víc, nic míň.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY