Školní zralost a dítě s SVP: v praxi mateřské školy eBook

Fatimma.cz Školní zralost a dítě s SVP: v praxi mateřské školy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Školní zralost a dítě s SVP: v praxi mateřské školy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Školní zralost a dítě s SVP: v praxi mateřské školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Školní zralost a dítě s SVP: v praxi mateřské školy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,81 MB

ISBN: 9788074964220

POPIS
Specifika vzdělávání a diagnostiky dětí se speciálními vzdělávacími potřebami v posledním předškolním ročníku mateřské školy. Pátý díl ediční řady Školní zralost se věnuje problematice přípravě dětí s SVP na školní docházku z praktického hlediska. Publikace pojednává o začlenění dětí s SVP jak do běžné, tak do speciální třídy MŠ, o specifikách jejich předškolní přípravy či o komunikaci s jejich rodiči. Dozvíte se o zkušenostech s přípravou na školní docházku u dětí ze sociálně vyloučeného prostředí a o výstupech evropského projektu WELCOME, které jsou určeny (nejen) dětem s SVP.
STÁHNOUT ČÍST
Školní zralost a dítě s SVP: vzdělávání a diagnostika ...
Věříme, že publikace Školní zralost a dítě s SVP: v praxi mateřské školy napomůže tomu, aby i Vaše mateřská škola byla připravená na všechny děti bez ohledu na jejich handicapy. Protože jen dobře zvládnutý start v mateřské škole umožní těmto dětem úspěšné a radostné vzdělávání na dalších stupních škol.
Školní zralost a dítě s SVP: v praxi mateřské školy - Mgr ...
Kniha: Školní zralost a dítě s SVP v praxi mateřské školy - Jana Boháčová; Ilona Hulínová-Mihalcová; Karolína Jarešová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY