Omylem géniem eBook

Fatimma.cz Omylem géniem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Omylem géniem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Omylem géniem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Omylem géniem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,23 MB

ISBN: 9788074472299

POPIS
Velká část nejoslavovanějších objevů historie lidstva, od střelného prachu až po Viagru, je dílem čiré náhody, která vedla k převratným myšlenkám a vynálezům. Vydejte se s touto knihou na prohlídku vědeckých a technologických zázraků, které změnily svět, a přesvědčte se, že pevná víra, nečekaná inspirace a nenadálé změny chápání mohou ze dne na den změnit způsob, jakým vnímáme svět...
STÁHNOUT ČÍST
Omylem géniem - Richard Gaugham | Knihy Dobrovský
30 Omylem géniem tedˇ už je to jen z kopce třiadvacetiletý Isaac Newton si dopřával odpo-činku pod jabloní u svého rodného domku ve Woolsthorpe Manor. Na hlavu mu spadlo jablko. Potom, co vykřikl „jau!", si začal říkat, čím to je, že jablko spadlo z větve přímo dolů, směrem ke středu Země.
Omylem géniem. Jak svět přišel k teflonu, plastu ...
(Bělidla, změkčovadla, škroby) Hodnocení produktu: 54% (11 recenzí). Dr.Beckmann odbarvovač na omylem obarvené prádlo navrací původní barvu textiliím, které se nechtěně zabarvily při společném praní v pračce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY