Pláč eBook

Fatimma.cz Pláč Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pláč! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pláč a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Pláč.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,94 MB

ISBN: 9788074735875

POPIS
Mezinárodně uznávaný psychologický thriller přenáší nejhorší noční můru všech rodičů do skutečného života.Joanna a Alistair čelí největší noční můře všech rodičů. Vyšetřování únosu jejich malého Noaha se rozbíhá na plné obrátky a mediální hysterie spojená s případem dosahuje nebývalé míry. Lži se na sebe nabalují jako sněhová koule, která způsobí, že Joanna a Alistair se pomalu otáčejí proti sobě. Začne konečně Joanna přemýšlet o nemyslitelném: mohla by být pravda ještě strašnější, než si myslela? Stupňující se Joanino morální dilema vede k radikálnímu řešení.
STÁHNOUT ČÍST
Pláč svatého Šebestiána (2019) | ČSFD.cz
Pláč a slzy nás doprovázejí po celý život. Ze zdravotního hlediska jsou slzy nepostradatelným pomocníkem, pláč jako takový zase pomáhá po psychické stránce. Jak ale stárneme, často se za pláč stydíme a bereme ho jako vlastní selhání. Přitom může být vhodným pomocníkem.
pláč - anglický překlad - slovník bab.la
Pláč je spolehlivý prostředek, jak získat, co chceme. A zároveň i stmeluje lidskou vzájemnost. V Japonsku, které si nikdy nepotrpělo na veřejné projevování emocí, se dnes dokonce pláč učí v kurzech. Manažeři prý přišli na to, že pokud jsou lidé schopni ventilovat před ostatními své emoce, změní to k lepšímu ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY