Méně je více eBook

Fatimma.cz Méně je více Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Méně je více! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Méně je více a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Méně je více.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,31 MB

ISBN: 9788087529331

POPIS
Před třicítkou se Cait Flandersová ocitla v začarovaném kruhu konzumu, který postihuje mnoho z nás: touha stále více vydělávat, více nakupovat, více chtít. Dokonce i potom, co se jí povedlo zbavit se dluhu 30 000 dolarů na kreditních kartách, ovládly staré zlozvyky Cait znovu. Když si uvědomila, že nic z toho, co dělá, a nakupuje, jí nepřináší pocit štěstí – naopak jí pouze brání v dosahování osobních cílů – rozhodla se pro těžkou zkoušku: po celý jeden rok nic nenakupovat. Méně je více dokumentuje život Cait během 12 měsíců, kdy si kupovala pouze potraviny, toaletní potřeby a benzín do auta. Během tohoto období si dala předsevzetí omezit se i v mnoha jiných oblastech, než je jen nakupování. Uspořádala si byt, přičemž se zbavila 70 procent všech věcí, které vlastnila; naučila se věci opravovat, místo aby je vyhazovala; začala se zajímat o hnutí „Bez odpadu“; a dodržovala zákaz televize. V každé fázi si uvědomovala, že čím méně konzumuje, tím se cítí naplněnější. Když se Cait během toho roku ocitla v situacích, které jí převrátily život naruby, stala se pro ni tato výzva záchranným lanem. Tváří v tvář strádání si uvědomila, proč vždy utíkala k nakupování, alkoholu a jídlu – a co za to musela zaplatit. Bez možnosti sáhnout ke svým obvyklým neřestem změnila své zvyky, a zjistila, na čem jí doopravdy záleží.
STÁHNOUT ČÍST
Méně je více - Cait Flandersová | KOSMAS.cz - vaše ...
Zapomeňte na BMW M3, tohle je dokonalé naplnění tvrzení, že méně je někdy více! A také zdaleka nejryzejší BMW, které si můžete přát.
Jak na udržitelnost v kosmetice? Méně je více. - Vitalia.cz
Fiat Tipo kombi 1.6 Multijet DDCT S-Design - Když méně je více
SOUVISEJÍCÍ KNIHY