Možnosti včasného záchytu rakoviny prsu eBook

Fatimma.cz Možnosti včasného záchytu rakoviny prsu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Možnosti včasného záchytu rakoviny prsu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Možnosti včasného záchytu rakoviny prsu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Možnosti včasného záchytu rakoviny prsu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,90 MB

ISBN: 8024704994

POPIS
Autoři konfrontují rizikové faktory známé z různých zahraničních studií s vlastními výsledky, získanými během mnohaleté skríningové studie. Skríning je hlavní možností včasného záchytu tohoto onemocnění a současně je zdůrazněna důležitost statistické analýzy dat a specializovaných komplexních mamologických týmů s přímou návazností jednotlivých diagnostických a léčebných kroků. Skríning průkazně zabezpečuje přesun k nižším stadiím karcinomu prsu, zejména k ca in situ.
STÁHNOUT ČÍST
Nejsi na to sama - právní zázemí ... - Rakovina prsu
Rekonstrukce prsu po mastektomii je neoddělitelnou součástí komplexní péče o ženy s onemocněním prsu. Podobně jako se stále zkvalitňují metody včasného záchytu karcinomu prsu u žen, dochází i u rekonstrukcí prsů k výraznému posunu používaných technik co do počtu i dokonalosti provedení.
E-kniha: Co byste měli vědět o rakovině prsu | Knihy.ABZ.cz
Dozvíte se řadu informací o příčinách a rizikových faktorech karcinomu prsu a o možnosti jeho včasného záchytu. Organizovaný skríning nabízí všem ženám od 45 let věku bezplatnou možnost včasné diagnózy, a tím zásadní zvýšení šance na vyléčení případně zjištěného nádoru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY