Sametová píseň eBook

Fatimma.cz Sametová píseň Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sametová píseň! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sametová píseň a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Sametová píseň.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,90 MB

ISBN: 0

POPIS
Alyxandria Blackettová, která musí uprchnout v přestrojení za chlapce k psancům vedeným Rainem Montgomerym, je zajata, obviněna z čarodějnictví a odvedena na hranici, kde má být upálena. V posledním okamžiku ji zachrání Raine se svými statečnými a věrnými muži. Láska Alyx a Raina pak musí podstoupit ještě mnoho dalších těžkých zkoušek, než konečně dojde naplnění. Strhující drama o skvělých mužích a krásných a chytrých ženách z Anglie 16. století.
STÁHNOUT ČÍST
Sametová píseň - Deveraux Jude | Prodej knih
Sametová píseň. Jude Deveraux. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Alyxandria musí uprchnout v přestrojení za chlapce k psancům. Při útěku je však zajata, obviněna z čarodějnictví a odvedena na hranici, kde má být upálena.
Velvet Montgomery: Sametová píseň - Jude Deveraux ...
Sametová píseň je strhující drama o skvělých mužích, ale především o ženách - o ženách krásných a chytrých, které statečně vzdorují osudu. (Založil/a: Martina) (více) Štítky #americká literatura #pro ženy #láska více . Jude Deveraux *20.09.1947 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY